NÖBETÇİ ECZANELER
  • MERKEZ EREN ECZANESİ
  • ÜÇYOL HASTANE KARŞISI MUTLU ECZANESİ
  • TATVAN NİL ECZANESİ
  • GÜROYMAK GÜROYMAK ECZANESİ
  • AHLAT HALK ECZANESİ
  • ADİLCEVAZ EMRE ECZANESİ
  • HİZAN Y.HİZAN ECZANESİ
FAYDALI LİNKLER
BİTLİS RESİMLERİ
TEMSİLCİLİK DUYURUSU
TATVAN İLÇEMİZDE FAALİYETTE BULUNAN ECZANELERİMİZİN DİKKATİNE!
Eklenme Tarihi: 08.12.2015 00:00

 

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM

Tatvan Asker Hastanesi Baştabipliği ve 10’uncu Komando Tugay Komutanlığı tarafından Tatvan ilçe Temsilciliğimize göndermiş oldukları yazılar aşağıda olup,  Meslektaşlarımıza duyurulur

 

T.C.

GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI

TATVAN ASKER HASTANESİ BAŞTABİPLİĞİ

TATVAN BİTLİS

 

KONU: 2016 Yılı Ocak-Haziran Dönemi

        Eczane Taahhütnameleri Hk.

 

İLGİ: GnKur.Bşk lığı’nın 30 Haziran 2011 tarihli, TSK. SAĞ.4590-539-11/Loj.D.Sağ.Tük.Mlz.Ynt.Ş. sayılı ve  ‘Sivil Eczanelerden Reçete Karşılığı İlaç Temini’ konulu emri.

  1. 2016 yılı Ocak-Haziran dönemi yatan hasta, er-erbaş ve askeri öğrenci reçetelerinin eşit parasal tutar prensibi ile temin edileceği ilgi ile bildirilmiştir.
  1. Sözleşme imzalayan eczaneler nöbet sıralarında Kara Kuvvetleri Komutanlığı ait reçeteler ile jandarma Genel Komutanlığına ait reçeteleri aynı anda karşılayacaklardır.
  1. 10’uncu Komando Tugay Komutanlığı ile Bitlis İl Jandarma Komutanlığı ve bağlı birlikleri ile anlaşması olan ve yatan hasta, er-erbaş, askeri öğrenci reçete karşılama sırasına girmeye istekli eczanelere EK-A'da gönderilen taahhütname imzalattırılarak onay için 28 Aralık 2015 tarihine kadar  Tatvan Asker Hastanesi baştabipliğine teslim edilecektir.

Arz ve rica ederim.

 

Mehmet Ali AKTAMAR

Tabip Albay

   Baştabip  Vekili

 

T.C.

KARA KUVVEETLERİ KOMUTANLIĞI

10’UNCU KOMANDO TUGAY KOMUTANLIĞI

TATVAN/BİTLİS

 

KONU: Sivil Eczanelerden Reçete

     Karşılığı İlaç Temini

 

İLGİ: 8.inci Kor.K.lığının 02 Ağustos 2011 tarihli, LOJ.:4590-1898-11/Sağ.ve Vet.Ks. sayılı ‘Sivil Eczanelerden Reçete karşılığı İlaç Temini ‘ konulu emri.

1.TSK Sağlık teşkillerinde sunulan sağlık hizmeti neticesinde reçete edilen ancak TSK sağlık teşkillerinde mevcudu bulunmayan ilaçların, anlaşmalı Sivil Eczanelerden teminine ilişkin usul ve esasları içeren idari hususlar ilgi emirle bildirilmiştir.

    2. Konu kapsamında 2016 yılı birinci dönem (Ocak-Haziran) için 10’uncu Komd.Tuğ. K.lığında görevli erbaş ve erlerin reçetelerini temin etmek isteyen eczanelerin tespit edilmesini, ilaç temininin EK-A gönderilen sözleşme esaslarına göre yürütülmesini ve sözleşmenin ilaçları temin etmek isteyen eczaneler tarafından imzalanarak 18 Aralık 2015 tarihine kadar tarafımıza gönderilmesini rica ederim.

 TUGAY KOMUTANI NAMINA

                                                                                                                                      TATVANDAKİ MESLEKTAŞLARIMIZA DUYURULUR