NÖBETÇİ ECZANELER
  • MERKEZ TOPRAK ECZANESİ
  • ÜÇYOL HASTANE KARŞISI MUTLU ECZANESİ
  • TATVAN TARÇIN ECZANESİ
  • GÜROYMAK EMEK ECZANESİ
  • AHLAT AHLAT ECZANESİ
  • ADİLCEVAZ YENİ ADİLCEVAZ ECZANESİ
  • HİZAN Y.HİZAN ECZANESİ
FAYDALI LİNKLER
BİTLİS RESİMLERİ
TEMSİLCİLİK DUYURUSU
TATVAN İLÇEMİZDE FAALİYETTE BULUNAN ECZANELERİMİZİN DİKKATİNE!
Eklenme Tarihi: 12.06.2015 00:00

 

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM

 

Tatvan Asker Hastanesi Baştabipliği ve 10’uncu Komando Tugay Komutanlığı tarafından Tatvan ilçe Temsilciliğimize göndermiş oldukları yazılar aşağıda olup,  Meslektaşlarımıza duyurulur

 

T.C.

GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI

TATVAN ASKER HASTANESİ BAŞTABİPLİĞİ

TATVAN BİTLİS

 

KONU: 2015 Yılı Temmuz-Aralık Dönemi

        Eczane Taahhütnameleri Hk.

 

İLGİ: Gen. Kur.Bşk lığı’nın 30 Haziran 2011 gün ve TSK SAĞ.490-539-11/Loj.D.Sağ.Tük.Mlz.Ynt.Ş. sayılı ‘Sivil Eczanelerden Reçete Karşılığı İlaç Temini’ konulu   

           emri.

  1. İlgi emir gereği 2015 yılı Temmuz-Aralık dönemi yatan hasta, er-erbaş ve askeri öğrenci reçeteleri eşit parasal tutar prensibi ile temin edilecektir.
  1. Sözleşme imzalayan eczaneler nöbet sıralarında Kara Kuvvetleri Komutanlığı ait reçeteler ile jandarma Genel k. Lığına ait reçeteleri aynı anda karşılayacaklardır.
  1. 10’uncu Komando Tugay Komutanlığı ile Jandarma İl Alay K.lığı ve bağlı birlikleri ile anlaşması olan ve yatan hasta, er-erbaş, askeri öğrenci reçete karşılama sırasına girmeye istekli eczanelere Ekteki taahhütname imzalattırılacak ve onay için 26 Haziran 2015 tarihine kadar Asker Hastanesi baştabipliğine teslim edilecektir.

Rica ederim.

 

Mehmet Ali AKTAMAR

Tabip Albay

   Baştabip  Vekili

 

T.C.

KARA KUVVEETLERİ KOMUTANLIĞI

10’UNCU KOMANDO TUGAY KOMUTANLIĞI

TATVAN/BİTLİS

 

 

KONU: Sivil Eczanelerden Reçete

     Karşılığı İlaç Temini

 

İLGİ: 8.inci Kor.K.lığının 01. Ağustos 2011 tarihli, LOJ.:4590-1898-11/Sağ. Ve Vet.Ks. sayılı ‘Sivil Eczanelerden Reçete karşılığı İlaç Temini ‘ konulu emri.

 

1.      TSK Sağlık teşkillerinde sunulan sağlık hizmeti neticesinde reçete edilen ancak TSK sağlık teşkillerinde mevcudu bulunmayan ilaçların, anlaşmalı Sivil Eczanelerden teminine ilişkin usul ve esasları içeren idari hususlar ilgi emirle bildirilmiştir.

2.      Konu kapsamında 2015 yılı ikinci dönem)Temmuz-Aralık) için 10’uncu Komd. Tuğ. K.lığında görevli erbaş ve erlerin reçetelerini temin etmek isteyen eczanelerin tespit edilmesini, ilaç temininin EK-A gönderilen sözleşme esaslarına göre yürütülmesini ve sözleşmenin ilaçları temin etmek isteyen eczaneler tarafından imzalanarak 22 Haziran 2015 tarihine kadar tarafımıza gönderilmesini rica ederim.

 

                                                                                                                                 TATVANDAKİ MESLEKTAŞLARIMIZA DUYURULUR