NÖBETÇİ ECZANELER
  • MERKEZ TOPRAK ECZANESİ
  • ÜÇYOL HASTANE KARŞISI MUTLU ECZANESİ
  • TATVAN TARÇIN ECZANESİ
  • GÜROYMAK EMEK ECZANESİ
  • AHLAT AHLAT ECZANESİ
  • ADİLCEVAZ YENİ ADİLCEVAZ ECZANESİ
  • HİZAN Y.HİZAN ECZANESİ
FAYDALI LİNKLER
BİTLİS RESİMLERİ
TEMSİLCİLİK DUYURUSU
DAVET
Eklenme Tarihi: 28.04.2015 00:00

Değerli Meslektaşlar;

 
Geçtiğimiz yıl Mardin Artuklu Üniversitesi ile birlikte, diş hekimlerinin de katılımı ile 6. sını gerçekleştirdiğimiz Mezopotamya Tıp Kongresi’ nin 7. sini eczacıların da katılımıyla 4-5-6 Haziran tarihlerinde Van’ da gerçekleştireceğiz. 
 
Böylelikle hayal kurup, hayallerini gerçekleştirmek için emek sarfeden, zahmet çeken, fedakarlıklar yapan ‘birkaç iyi insanın’ çabası ve heyecanı ile düşülen yolda; uygarlık tarihinin en önemli coğrafyasında, Mezopotamya’ nın hemen tüm kadim kentlerinde çoşku ile, geniş katılım ile gerçekleştirilen, bilimsel düzeyi giderek artan ve bu anlamda kurumsallaşan Mezopotamya Tıp Kongresi geleneği bir adım daha ileri gidecektir.
 
Benzeri diğer uluslararası tıp kongrelerinin sahip olduğu bilimsel ve sosyal standartlarda, hayıflanacak hiçbir aksaklık, eksiklik olmayacak düzeyde bir kongre gerçekleştirmek istiyoruz. Tüm katılımcıların bilimsel, linguistik ve sosyal olarak yüksek bir fayda sağlamaları hiç şüphesiz temel hedefimizdir.
 
Kongrenin bilimsel ve sosyal programı uzman kurullarla birlikte katılımcıların ortak, interaktif çabası, çalışması ile oluşturulacaktır
 
Van kenti, lokasyonu ve tarihsel, kültürel zengin hafızası nedeni ile komşu ülke ve kentlerden yoğun ziyaretçi almaktadır. Şüphesiz çok yüksek bir katılımın olacağı kongremizin düzenleneceği 4-5-6 Haziran tarihleri, özellikle komşu İran halkının Van’a yoğun rağbet gösterdiği dönem olmaktadır. Değerli katılımcıların özellikle konaklama sorunu yaşamamaları için erken kayıt ve rezervasyon kolaylıklarından istifade etmeleri önem taşımaktadır.
 
Kongrenin düzenlenmesini mesleki, ticari bir anlayıştan öte yüksek bir duyarlılık ile üstlenen SALTUR firması yetkilileri amatör bir ruh, ancak profesyonel bir titizlikle saygın katılımcılara yardımcı olacaklardır.  
 
Kongre web sayfası elektronik ortamda yayındadır. Kongreye dair tüm iletişim bilgileri, duyurular, bilgilendirmeler, poster ve sunumlar ile kayıt ve konaklama işlemleri web sayfası üzerinden yapılacaktır. 
 
Erken hazırlık aşamasında olduğumuz bu günler itibarı ile katkı, destek, öneri ve yönlendirmeleriniz yüksek bir anlama sahip olacaktır.
 
Saygılarımızla
 
Dr. Çetin KOTAN                                                                            Dr.Ahmet KOÇ